O Pensionu

Pension Jana naleznete v obci Mříčná přímo u bran západních Krkonoš. Svojí jedinečnou polohou klidného místa asi 2km od Jilemnice doslova vybízí k návštěvě Krkonoš.

Okolí pensionu poskytuje množství sportovního a rekreačního vyžití. V zimní sezoně lyžařské areály: Benecko, Herlíkovice, Horní Mísečky a Špindlerův Mlýn. V letní sezóně lze využít řadu značených turistických cest a cyklotras a mimo jiné navštívit množství hradů, zámků a památek Krkonoš a Podkrkonoší, Českého ráje, či Zoo Safari ve Dvoře Královém. Můžete se také nechat inspirovat v nabídce našich jednodenních výletů. Pro ty méně aktivní možnost relaxace jen tak u bazénu a na letní terase či procházet se v lese za domem…Rádi Vám naplánujeme výlety do okolí, případně zajistíme program s průvodcem včetně dopravy.

Co Vám můžeme nabídnout?

Komfortní ubytování /kvalitní hotelové boxspringové postele/, stravování v rámci polopenzí, krytý vyhřívaný bazén s protiproudem, bar, saunu, relax. místnost , masáže, úschovnu kol nebo lyží.

Nabízíme celoroční ubytování se snídaní (bohaté švédské stoly, teplý a studený bufet) nebo ubytování s polopenzí (snídaně + večeře: menu o 2 chodech. Poctivá domácí česká kuchyně v naší restauraci. Vaříme pouze pro ubytované hosty! V pensionu bar, točíme pivo, vinotéka, míchané nápoje-koktejlbar.  Prostoru restaurace vévodí francouzké okno s výhledem do přírody a na místní kostel. Ubytování v komfortních apartmánech či 2-3 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a TV. Každý náš host má u domu rezervované parkovací stání. Pro kvalitu ubytování je pro vás zajištěn pravidelný úklidový servis pokojů po-pá v ceně pobytu. Wifi.

Kdo je naším hostem?

Pension je vhodný pro rodiny s dětmi, seniory, páry či soukromé akce. Pro všechny kteří mají rádi přírodu, památky, sportovní vyžití, klidný pobyt kde o Vás bude postaráno.  Nabídka 21 celodenních výletů! Krkonoše a Česká ráj.

Máte-li rádi koně, nabízíme Vám také možnost navštívit asi 1km vzdálený ranč s chovem koní. Po dohodě je možnost provádět vyjížďky na koni pro začátečníky i pokročilé. Zajistíme projížďku kočárem s odjezdem přímo od pensionu.

Sauna a masáže

V pensionu je možno využít novou saunu s ochlaz. bazénem včetně masáží a relax. místností. www.saunapohoda.cz

Vyjížďky na kole

Pro cyklistické nadšence je v okolí pensionu řada cyklotras pro silniční i horská kola. Součástí našeho pensionu je i úschovna kol.

Plánování výletů a programů

V případě nudy Vám poradíme s tipem na výlety do okolí s odjezdem po snídani a návratem k večeři.

Těšíme se na Vaší návštěvu !
 
Miroslav Šafář
majitel pensionu

Aktuality

  • Prodej termínů So-So na letní prázdniny 2023 zahájen.
  • Do konce února platí nabídka First Minute.
  • Přijeďte k nám strávit příjemný pobyt s dobrým jídlem a wellness. Ubytování s polopenzí (s možností diety) v pokojích i apartmánech.

Zima a jarní prázdniny 2023

  • ubytování s polopenzí, saunou-wellness.
  • Apartmány,pokoje.
  • Skiareály od 10 minut od pensionu: Benecko, H. Mísečky, Herlíkovice, Špindl.
wifi